Żeglarski rejs rozwojowy dla mężczyzn.

Postaw Żagle! Rozwiń Skrzydła!

Żeglarski rejs rozwojowy dla mężczyzn.
Zapraszamy Was serdecznie na rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich połączony z warsztatami rozwojowymi. Przez tydzień będziemy oddawać się żegludze i zagłębiać się w męskie sprawy. Gwarantowane przechyły, ostre pływanie, chwile bez wiatru, poszukiwanie miejsc na postoje, praca przy żaglach, sterze, linach, w kambuzie, spanie na deku i wiele innych żeglarskich przygód. Do tego przygoda z poznawaniem siebie i innych mężczyzn, szukaniem odpowiedzi na pytania i rozwiązań problemów, wieczorne ogniska, śpiewy, wschody i zachody słońca, samotne wyprawy po wizję. Maj pozwoli nam doświadczyć jezior czystych, budzących się dopiero do letniego sezonu turystycznego, ciszy i spokoju, świeżości przyrody. Popłyniemy dużym, nowoczesnym jachtem który da nam rozsądny poziom komfortu, bezpieczeństwa i pozwoli na rejs nawet do 10 osób.
Rejs jest elementem Podróży Bohatera – męskiego projektu rozwojowego prowadzonego przez nas od grudnia 2015 roku w Katowicach.
W programie rejsu praca rozwojowa na wodzie w trakcie pływania, wieczorne wglądy przy brzegu, prace grupowe i własne. Warsztaty oprzemy na programie Podróży Bohatera, obejmą one więc takie zagadnienia męskości jak: relacja z ojcem, odkrywanie świętości własnej seksualności, relacje z kobietami, zaangażowanie w wychowanie dzieci, prawdziwa męska przyjaźń, praca z sercem, wolny duch mężczyzny (dziki mężczyzna).
Dodatkowa wartość to szkolenie żeglarskie. Każdy z uczestników będzie mógł nauczyć się czynnie żeglować sterować, dowodzić, obsługiwać żagle, liny itp. Osoby z doświadczeniem zapraszamy do współprowadzenia jachtu. Uczestnicy mogą nie mieć żadnego doświadczenia żeglarskiego. Na dziś przepisami nie są też wymagane umiejętności pływania ( karta pływacka itp.)

Termin rejsu: 2-9 wrzesień 2017
Orientacyjny koszt obejmujący 7 dni czarter, prowadzenie jachtu, warsztaty, ubezpieczenie 800zł
Dodatkowo składka na wyżywienie około ok. 150zł

Informacje organizacyjne, port startu, godzina zaokrętowania i wyokrętowania – podamy w czerwcu.

Prosimy o zgloszenia do kwietnia 2017. Jest to podyktowane koniecznością wcześniejszego wyczarterowania jachtu.

Rejs poprowadzą:
Bartosz Płazak
Ryszard Kulik

Poniżej znajdzisz kilka zdjęć z innego rejsu Rozwiń Skrzydła. Więcej znajdziesz na www.frs.edu.pl