referencje warsztat komunikacji i asertywności 2015

warsztat realizowany we współpracy z uczelnią z terenu Zagłębia, grupa studiów managerskich 2015

Warsztat asertywności był bardzo wartościowy. Pod względem merytorycznym i praktycznym. Styl prowadzenia zajęć, dający do myślenia, energetyczny  a przede wszystkim skuteczny. Zdecydowanie zwiększyła się moja wiedza i umiejętności z zakresu zachowań asertywnych. Widzę potrzebę kontynuowania podobnych warsztatów, ze względu na przydatność w mojej pracy. Czekam na więcej i mam nadzieję na kolejne spotkanie.

Prowadzący- osoba b.kompetentna, przygotowana do zajęć, profesjonalna, pasjonat.  Zajęcia- ciekawe dające możliwość rozwoju osobistego, wnoszące nowe spojrzenie na rzeczy wydawałoby się oczywiste. Aktywizujące. Szkoda, że tak mało godzin. Z prośbą do władz uczelni o uwzględnienie tej opinii w planowaniu zajęć.

Dużo praktyki, ciekawa forma zajęć, najwięcej wyniosłam z ćwiczeń grupowych, gdy mówiliśmy o komunikatach. Nauczyłam się stosować mniej biernej agresji poprzez komunikaty, które wcześniej stosowałam nieświadomie. Również ćwiczenia bardzo mi się podobały. Zdobytą wiedzę wykorzystam w życiu prywatnym i zawodowym. Po warsztatach mam więcej energii i pewności siebie. Myślę że będę lepiej potrafiła odpowiadać na sytuacje konfliktowe.

Dziękuję, bardzo mi się podobały zajęcia przez Pana prowadzone. Uważam że były to jedne z najlepiej prowadzonych zajęć. Wiedza przekazana w sposób prosty i nowoczesny, bardzo podobały mi się innowacyjne metody pracy z grupą.

Trening asertywności był dla mnie ważnym spotkaniem. Dzięki aktywności i zaangażowaniu prowadzącego jak również całej grupy mogłam na sobie przećwiczyć wiele przykładów asertywności. Zajęcia są do zastosowania w życiu prywatnym jak i zawodowym. Szkoda, że takich zajęć jest tak mało.

Podczas warsztatów asertywności prowadzący wykazał się profesjonalizmem. Warsztaty były prowadzone ciekawie. Prowadzącemu bardzo zależy by słuchacze czegoś się nauczyli, dlatego też ciągle mobilizuje grupę do aktywnego udziału. Zajęcia jak dotąd na najwyższym poziomie.

Warsztaty były prowadzone w sposób rzeczowy i profesjonalny. Wykładowca przedstawił materiał w  sposób konkretny i przystępny. Zajęcia praktyczne pozwoliły na uzyskanie nowej wiedzy. Uważam, że ilość godzin warsztatowych powinna być zwiększona.

Poprzez warsztaty mogliśmy nauczyć się praktycznego zastosowania. Nie były to tylko regułki, teorie, ale ćwiczenia, które dały nam lepsze możliwości komunikowania się ze sobą. Warsztaty treningu umiejętności powinny być prowadzone częściej ponieważ daje to możliwość poznania różnych ćwiczeń z asertywności.

Warsztaty z treningu asertywności sa dla nmie bardzo pomocnym materiałem do zastosowania głównie w pracy zawodowej, a poniekąd także w życiu osobistym. Te ćwiczenia bardzo dużo mi pomagają w formułowaniu moich wypowiedzi, mojego zdania, nie obrażając nie bagatelizując rozmówcy. Prowadzący bardzo energetyczny, charyzmatyczny, mobilizujący do pracy słuchaczy. Potrafi ukierunkować w sposób zrozumiały i przekazać informację prosto i aktywnie.

Zajęcia trening asertywności były przeprowadzone w formie warsztatu.Prowadzący wnikliwie prezentował różne ćwiczenia, współpracował z grupą przez co każdy z uczestników mógł zrozumieć istotę tejże asertywności. Więcej takich warsztatów które dają praktyczne umiejętności a nie tylko suchą wiedzę.

Zajęcia prowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Wysoki poziom zajęć. Wiedza przekazana w prosty i zrozumiały sposób dla słuchaczy. Prowadzący służył pomocą i wsparciem podczas zajęć. Wiedza z zajęć do wykorzystania w życiu codziennym. Zajęcia poprowadzone w formie warsztatu aktywizującego grupę i poszczególne osoby.

Super warsztaty. Szkoda, że tak mało i tak krótko. Chciałabym kolejne warsztaty pod egidą B.Płazaka. Pogratulować profesjonalizmu, zabieram mnóstwo na gruncie prywatnym i zawodowym.

Warsztaty były poprowadzone fachowo, z dużą energią świetnie wyłożone zagadnienia dotyczące asertywności. Przekaz był jasny, zrozumiały, zachęcający do zastanawiania się nad swoim zachowaniem na codzień. Tak trzymać.