referencje trening twórczości i rozwoju 2014

treningi realizowane w  komercyjnym projekcie szkoły trenerów prowadzenie Bartosz Płazak

Pełne nowych możliwości poznania samego siebie. Możliwość  samorozwoju, integracji grupy.

Świetne bardzo wartościowe szkolenie prowadzone z duzym wyczuciem i ogromnymi umiejętnościami.

Było świetnie dużo ważnej pracy, nowe wnioski przemyślenia na przyszłość.

Mocne

Bomba, Bomba, Bomba z zapalnikiem

Bardzo intensywne, gęste, z wręcz namacalnymi efektami.

Szkolenie bardzo mocne, dużo dowiedziałam się o sobie i o tym co chcę w sobie zmienić. Wiem już czego chcę.

Było twórczo i rozwojowo. Dużo mi dało a jest duża szansa że da mi jeszcze więcej. Kiedy ziarno wypuści pędy. Więcej takich szkoleń.

Fantastyczne dni, które pozostają echem głęboko w środku. Dziękuję.

Niesamowita moc. Esencja doświadczeń na wiele lat. Gratulacje ogromny szacun dla trenera.

Bardzo wartościowe ćwiczenia, które poruszają rzeczy o których często nie mieliśmy pojęcia. Kończę bardzo spójny, zważywszy na duchowość wpływającą na wszystkie aspekty mojego życia. Dziękuję.