referencje: Narzędzia coachingu prowokatywnego dla liderów, trenerów i coachów, wiosna 2014, prowadzenie Bartosz Płazak

Trudno jest opisać emocje które towarzyszyły mi przez te dwa dni. Żeby zrozumieć prowokację trzeba być na tym szkoleniu. Bartek jest wielkim mistrzem który omija wszelkie stereotypy a każdy weźmie sobie od niego coś tylko dla siebie w końcu uczymy się od najlepszych. Anka.

Za mała ta kartka żeby zebrać wszystko! Narzędzie dla mnie skuteczne, bo działa pro dla mnie, bo dużo daje zwłaszcza w pracy w relacjach z ludźmi w pracy ze sobą, swoimi obawami, ograniczeniami, miałam dwa dni żeby pracować ze sobą pracowalam postawiłam krok i chcę postawić następne. Po maśle maślanym widać, że dużo się działo i wychodzę z wieloma refleksjami.

Niekonwencjonalność to słowo, które najsilniej kojarzy mi się z warsztatami podejścia pro wokatywnego. Uczą przełamywania schematów, stereotypów oraz dystansu do siebie i otoczenia. Zajęcia dostarczyły mi narzędzi których można używać w relacjach z rodziną znajomymi oraz na szkoleniach. Wzbudziły we mnie autorefleksję dotyczącą stosunku do siebie i innych. Dobra atmosfera i tempo zajęć. Prowadzący – mistrz prowokator w pełni odzwierciedla ideę podejścia pro wokatywnego. Dzięki Kamila

Super przeżycie. Mam poczucie że 16 godzin wrednej prowokacji dało mi więcej niż 5 lat głaskania po dupie.

Warsztat pełen skrajności. Dający wiele i każdy może wziąć z niego tyle ile potrzebuje dla siebie. Prowokacja jako narzędzie bardzo mi odpowiada i czuję że w pewnym sensie kiedyś stosowałam je nieświadomie. Obecnie poszerzyło się spojrzenie w ten temat, aczkolwiek wiem że to dopiero początek. Mega.

Szok. Ale działa. Szacunek dla Bartka

Prowokujące zajęcia, duża huśtawka nastrojów, wiele powarsztatowych inspiracji oraz również wiele pytań.

Kurwa po prostu kiepski warsztat, ale to było w pełni jasne jak pierwszy raz się odezwałeś. Zastanów się czy w ogóle pracować tą metodą. Może jednak wychowaniem przedszkolnym powinieneś się zająć. A tak zupełnie serio to jesteś bardzo inspirujący i naturalny w tym co robisz. Kupuję ciebie jako prowadzącego i metodę. Chętnie bym jeszcze popracowała nad moimi problemami właśnie w ten sposób ale przecież w moim wypadku nie ma żadnych szans na zmianę. Plus kolejny warsztatów, też jestem w szoku, to że były przećwiczone a nie przegadane, i spójne /używane rekwizyty. Keep Dooing 😉

Warsztat pro wokatywny nic nie zmienia i absolutnie nic nie wniesie do twojego życia. Jeśli nadal jesteś ciekawy, co to takiego to jesteś głupi. Nie trać pieniędzy n i przyjdź pooglądać jak bawią się idioci. Trzymamy kciuki za twój niedorozwój. !!;))

W tej chwili po warsztatach trzęsą mi się ręce i boli mnie głowa. Ale to chyba o to chodziło. Dzięki.

Umysł ludzki potrzebuje prawdy obiektywnej jak płuca powietrza. Padło na warsztatach i zapadlo we mnie gdzieś. Arogancja Bartka była tak niestosowna ze w warunkach naturalnych mógłbym mu przyłożyć. I wiesz co, każdy z nas potrzebuje tej siły i arogancji dla siebie i w sobie. Sprowokował mnie do prowokowania siebie bym prowokował świat. To jest coaching.
Dzięki za ciekawe doświadczenia, sam warsztat bardzo ciekawy, końcówka mocna.
Warsztat który daje nie tylko wgląd w techniki, ale przede wszystkim wgląd w samego siebie.