Nigdy tego nie zrobisz! Podejście prowokatywne z Rozwiń Skrzydła w Katowicach

Nigdy tego nie zrobisz!  czyli elementy coachingu prowokatywnego i ich zastosowanie w pracy z ludźmi

To warsztat dla:

Trenerów, coachów, menagerów, liderów, trenerów personalnych, terapeutów, facylitatorów, moderatorów.To spotkanie dla każdego kto ma odwagę doświadczyć osobiście działania prowokacji i przekonać się o tym, że podejście prowokatywne to wyrafinowana prostota.

Cele warsztatu:

-poznanie założeń twórcy podejścia prowokatywnego Franka Farelly’ego,
-poznanie charakterystyki prowokacji jako metody pracy z ludźmi,
-poznanie i trening pracy narzędziami prowokatywnymi (F.Farelly’ego),
-poznanie warunków skuteczności prowokacji
-poznanie przydatności narzędzi prowokatywnych w relacjach codziennych i zawodowych

Korzyści z uczestnictwa:

– większa swoboda w realacjach z ludźmi dzięki świadomemu oddziaływaniu prowokacją,
– zwiększenie umiejętności rozładowywania napięć w relacjach,
– zwiększenie umiejętności prowadzenia dialogu, i wpływania,
– zwiększenie dystansu do siebie i innych,
– samopoznanie

Metody pracy na warsztacie:
ćwiczenia warsztatowe pozwalające uczestnikowi doświadczyć na sobie działania prowokacji jako metody pracy z ludźmi oraz zastosować je i poznawać rezultaty oddziaływania prowokacją.

Prowadzenie: Bartosz Płazak

trener rozwoju i biznesu, rekomendacja II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, projektuje i prowadzi cykle szkoleniowe dla trenerów, prowadzi warsztaty i treningi  interpersonalne, rozwojowe, biznesowe, propaguje techniki twórcze i teatr improwizacji jako narzędzia pracy z grupą i w relacji jeden na jeden, organizuje i prowadzi warsztaty pod żaglami,

Inwestycja:  400 zł.

obejmuje: udział w warsztacie, certyfikat, catering, materiały szkoleniowe w formie broszury, zestaw prowokatywnych pamiątek do użycia w przyszłości.

Dla osób, które dokonają płatności do 15 kwietnia, oraz przy zapisach grupowych– zniżka. Zapytaj! Albo nie, lepiej nie dbaj o swoją kasę i tak nic nie wskórasz…. 😉

Termin warsztatu:

16-17 maja 2015 r., w godzinach: 9.00 – 17.00.

Miejsce Szkolenia:

Katowice, centrum miasta ( dokładny adres podamy na 14 dni przed warsztatem)

Informacja i rezerwacja miejsc:

Zgłoszenia przyjmujemy pocztą elektroniczną  na adres: biuro@frs.edu.pl,
w tytule maila proszę o wpisanie: „zapis na prowokację- Katowice  2015″ i nr tel.  do kontaktu, odeślemy formularz zgłoszeniowy do wypełnienia, płatności na konto fundacji.
Info  kontakt z nami:  http://www.frs.edu.pl/?page_id=59

cytując Franka Farelly’ego – przyjdź –spawdź czy chcesz być pluszowym misiem czy ugryźć w dupę jak szablozębny tygrys!   Zapraszamy!

Dowiedz się jak było na poprzednich warsztatach na ten temat i nie tylko:

Zespół Rozwiń Skrzydła